Maisto produktų kainos 2020 m. lapkričio 28 d.
   
Operatyvioji statistinė informacija » Bulvės, daržovės, vaisiai » Supirkimo kainos
Bulvių, daržovių, pievagrybių, obuolių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2020 m. rugpjūčio–spalio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių ir obuolių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2020 m. rugpjūčio–spalio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių, obuolių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2020 m. liepos–rugsėjo mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių ir obuolių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2020 m. liepos–rugsėjo mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių, obuolių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2020 m. birželio–rugpjūčio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2020 m. birželio–rugpjūčio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2020 m. gegužės–liepos mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2020 m. gegužės–liepos mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2020 m. balandžio–birželio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2020 m. balandžio–birželio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2020 m. kovo–gegužės mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2020 m. kovo–gegužės mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2020 m. vasario–balandžio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2020 m. vasario–balandžio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir vaisių supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2020 m. sausio–kovo mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2020 m. sausio–kovo mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir vaisių supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2019 m. gruodžio–2020 m. vasario mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2019 m. gruodžio–2020 m. vasario mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir vaisių supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2019 m. lapkričio–2020 m. sausio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2019 m. lapkričio–2020 m. sausio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Puslapiai:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   tolesnis »