Maisto produktų kainos 2019 m. rugsėjo 21 d.
   
Operatyvioji statistinė informacija » Bulvės, daržovės, vaisiai » Supirkimo kainos
Bulvių, daržovių, pievagrybių, vaisių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2019 m. birželio–rugpjūčio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2019 m. birželio–rugpjūčio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2019 m. gegužės–liepos mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2019 m. gegužės–liepos mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2019 m. balandžio–birželio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2019 m. balandžio–birželio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių, vaisių ir uogų supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2019 m. kovo–gegužės mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2019 m. kovo–gegužės mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir obuolių supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2019 m. vasario–balandžio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2019 m. vasario–balandžio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir obuolių supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2019 m. sausio–kovo mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2019 m. sausio–kovo mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir obuolių supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2018 m. gruodžio–2019 m. vasario mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2018 m. gruodžio–2019 m. vasario mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir obuolių supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2018 m. lapkričio–2019 m. sausio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2018 m. lapkričio–2019 m. sausio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir obuolių supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2018 m. spalio–gruodžio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių ir daržovių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2018 m. spalio–gruodžio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių, pievagrybių ir obuolių supirkimo iš Lietuvos augintojų šviežiam vartojimui kainos 2018 m. rugsėjo–lapkričio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Bulvių, daržovių ir obuolių supirkimo iš Lietuvos augintojų perdirbimui kainos 2018 m. rugsėjo–lapkričio mėn., EUR/kg (be PVM)
 
 
Puslapiai:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   tolesnis »